Plochá topná tělesa

Atraktivní alternativou k univerzálním topným tělesům jsou moderní plochá designová tělesa s jednotně hladkým povrchem. Ve standardním programu nabízí Viessmann šest různých typů, k dispozici jsou tělesa jednořadá, dvojřadá či trojřadá s konstrukční výškou 250 až 950 milimetrů. Svislé provedení je k dispozici ve čtyřech typech, na výběr jsou tělesa jednořadá s konstrukční výškou 1605, 1805 nebo i 2005 milimetrů. Plochá topná tělesa se vyznačují opticky štíhlým designem, působí decentně a ušlechtile. Vzhled není ničím rušen ani při pohledu shora – speciálně vyvinutý kryt je integrován zároveň s povrchem a na své úzké straně je viditelná stínová drážka. Produkt získal ocenění „Design Plus“ a jako všechna topná tělesa od společnosti Viessmann jsou také tato plochá topná tělesa přizpůsobena požadavkům úsporného vytápění.

Výhody

  • Ploché topné těleso v šesti typech provedení (jednořadé, dvojřadé, trojřadé), konstrukční výška 250, 400, 550 a 950 milimetrů.
  • Bez viditelných svárů a bodů.
  • Kvalitní a lehce udržovatelný, plastem povrstvený povrch podle normy DIN 55 900 s vypalovanou práškovou barvou v odstínu RAL 9016 („dopravní bílá“).
  • Ideální pro novostavby i rekonstrukce, vzdálenost připojovacích hrdel přizpůsobena DIN topným tělesům, vysoký tepelný výkon daný odstupem vodních kanálků 25 milimetrů.
  • Standardní provedení se středním spodním napojením a šesti připojovacími hrdly R½.
  • Vertikální provedení se středovým spodním napojením a pěti připojovacími hrdly R½.
  • Jmenovitý tepelný výkon přezkoušen a registrován podle DIN EN 442, výroba certifikována podle EN ISO 9001.

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace