Vitoclima 200-S

Vysoká účinnost za každého počasí

Společnost Viessmann uvádí výrobní řadu splitových klimatizačních jednotek Vitoclima 200-S, splňující ekologická kritéria EU. Ty se zaměřují na minimalizaci spotřeby elektrické energie.

Nové klimatizační jednotky zohledňují klimatické podmínky jinak než dosud, kdy se zohledňovala pouze venkovní teplota.

Inverterová technologie

Výrobní řada Vitoclima 200-S uvádí inverterovou technologii, která využívá modulaci výkonu kompresoru podle převládajících požadavků. Klimatizační jednotka takto neustále pracuje podle Vašich požadavků.

Vitoclima 200-S pracuje efektivněji při dílčí zátěži. Vysoké výkonové číslo SCOP / SEER (S = sezónní hodnota) snižuje provozní náklady.

Komfortní noční režim

Noční režim (Sleep mode) zajišťuje pohodlný spánek uživatele. V režimu chlazení (Cool) či vysoušení (Dry) se noční režim spouští po jedné hodině a nastavená teplota se zvýší o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení zvýší o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

V režimu vytápění (Heat) se noční režim spustí po jedné hodině a nastavená teplota se sníží o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení sníží o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

Jednoduchá údržba

Jednotka Vitoclima 200-S je omyvatelná. Sní- matelný fi ltr vzduchu a kryt umožňují snadnou údržbu.

Pohodlná klimatizace

Výrobní řada Vitoclima 200-S je vybavena speciálním snímačem teploty na dálkovém ovládání, který reaguje na vnitřní teplotu a na jejím základě zajišťuje příjemně klimatizované prostředí.

Funkce automatického čištění

I po vypnutí jednotky fouká radiální ventilátor neustále dovnitř vnitřní jednotky vzduch, aby zůstala stále suchá a čistá.

Výhody

 • Pohodlný a zdravý spánek pomocí změny nastavené teploty přizpůsobené Vašim požadavkům.
 • Odmrazování, pouze pokud je to potřeba pro komfortní a úsporné vytápění.
 • Minimální spotřeba v pohotovostním režimu.
 • Speciální snímač teploty na dálkovém ovládání zajišťuje komfortní a příjemnou klimatizaci prostředí.
 • Funkce automatického čištění Auto Clean: po vypnutí jednotky fouká příčně orientovaný ventilátor neustále dovnitř vnitřní jednotky vzduch, aby zůstala stále suchá a čistá.
 • Snímatelný a omyvatelný kryt.
 • Rovnoměrná cirkulace vzduchu pomocí lamel s velkým úhlem výkyvu.
 • Omyvatelný filtr.
 • Turbo funkce umožňuje rychlejší přístup k nastavení teploty.
 • Zamezení chladného vzduchu: rychlý ohřev měděné trubky zaručuje, že nedojde k vyfukování vzduchu dříve, než tento dosáhl nastavené teploty.
 • Možnost udržování stálé teploty místnosti 8 °C a zamezení jejího promrznutí v době, kdy nikdo není doma či během delší nepřítomnosti v zimním období (temperování).

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace